Cities: Skylines II İçin Beta Modlama Araçları ve İlk Ücretli DLC Önümüzdeki Hafta Çıkıyor

Paradox Interactive ve Colossal Order nihayet Cities: Skylines II hayranları için bugün güzel haberler verdi. Aylar süren bekleyişin ardından oyunun modlama araçları nihayet beta formunda çıkış yapıyor. Oyun ayrıca modlama araçlarının yanı sıra yeni bir konut dalgası ve yeni bir radyo istasyonu içeren DLC paketi de alacak.

Colossal Order, Cities: Skylines 2’nin lansmanından bu yana Editör olarak adlandırılan modlama araçlarının lansmanını erteliyor. Şirket 2024’ün başlarında bazı içerik üreticilerine stüdyo araçları için erişim izni vermişti. 25 Mart tarihinden itibaren ise bu araçlar tüm oyuncular için erişilebilir olacak. Ancak bazı özelliklerin eksik olacağını da söylemeden geçmeyelim.

Geliştiriciler, Paradox Mod platformunun, oyuncuların kendi modları dışında başkalarının da modlarına erişebilir olduğunu belirtiyor. Şirket ayrıca güncellemelerin tamamını gösteren bir yol haritası da yayınladı.

Gelecek yeni içeriklere bakacak olursak, Beach Properties DLC’si 9,99 dolardan satışa sunulacak. Deluxe Relax Station paketi ise 4.99 dolardan satılacak ve tam bir saatlik yeni müzik ekleyecek.

Hem Cities: Skylines II beta modlama araçları ve premium DLC paketleri 25 Mart’ta yayınlanacak. İçerik takviminin ertelenmesiyle birlikte oyunun ilk büyük genişleme paketi Bridges & Ports’un 2024’ün dördüncü çeyreğinde çıkması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x